Wesela i uroczystości

Fotobudki w Warszawie

Sposobów na urozmaicenie prywatnych imprez oraz eventów firmowych jest wiele. Ostatnio coraz popularniejsze stają się fotobudki. Dzięki nim możemy w niebanalny sposób utrwalić spotkanie oraz świetnie się bawić. Na większości imprez do fotobudek ustawiają się długie kolejki. Nikogo to jednak nie zraża, bo któż nie chciałby otrzymać wesołej pamiątki z fajnego przyjęcia?

Cena fotobudek w Warszawie

fotobudka z Warszawy - cenaFotobudka to nie tylko zdjęcie z „automatu”. To spersonalizowana fotografia z oryginalnym tłem oraz ciekawymi gadżetami. W zależności od rodzaju imprezy, można skorzystać z kolorowych kapeluszy, okularów, sztucznych wąsów, różnych peruk, a także tablic z zabawnymi napisami, oraz wielu innych dodatków. Wygląd zdjęcia zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji twórczej. Bardzo często firmy, które oferują wynajem urządzeń, zapewniają dodatkowo pomoc animatora lub asystenta. Są to osoby, które pomagają w obsłudze fotobudki oraz aranżacji fotografii, a także dbają, by gadżety wracały na swoje miejsce. Obecnie istnieje wiele przedsiębiorstw, udostępniających tego typu automaty, a ich ceny wahają się nawet o kilkaset złotych, w zależności od regionu i rodzaju aparatu. Przykładowo: fotobudka z Warszawy – cena obejmuje zazwyczaj dwie godziny korzystania i  oscyluje w granicach od 500 do nawet 1700 zł. Każda kolejna godzina jest płatna dodatkowo.

Gościom większości imprez (np.: wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, osiemnastki itp.) wielką przyjemność sprawi samodzielne wykonanie zabawnej fotografii przy pomocy fotobudki. Jeśli zależy nam na nowoczesnym sprzęcie, który gwarantuje wysoką jakość zdjęć, a także wysyła je bezpośrednio na wybrany adres mailowy lub portal społecznościowy – nie zawahamy się wydać kilku złotych więcej. Efekty na pewno będziemy podziwiać przez lata.