Medycyna

Fioletowy kolor oczu dzięki soczewkom kontaktowym!

 

Każdy z nas od czasu do czasu lubi wyróżnić się z tłumu. Czy to na imprezie, czy po prostu w życiu codziennym. Ja lubię kontrastować na tle przechodniów każdego dnia, dlatego odważnie eksperymentuję zarówno z modą, jak i makijażem.

Soczewki kontaktowe, które zmieniają kolor oczu

soczewka kontaktowaOstatnio szczególnie mocno zagłębiłam się w świat makijażu. Odkryłam w sobie talent do jego wykonywania i z największą przyjemnością każdego dnia uczyłam się czegoś nowego w tym temacie. Jedno tylko sprawiało mi malutki problem. Kolory cieni do powiek dobiera się odpowiednio do koloru naszych oczu, a moje zielone oczy najlepiej prezentowały się w odcieniach fioletu. Niestety, ale genetycznie posiadam worki pod oczami, toteż stosowanie tego cienia nie wchodziło w rachubę, ponieważ wyglądałam wówczas, jakby ktoś mnie pobił. Postanowiłam się nie poddawać i zainwestować w cudeńko, jakim jest soczewka kontaktowa. Nie posiadam wady wzroku, jednak podobnie, jak dla mody nosi się okulary zerówki, tak i możliwy jest zakup kolorowych soczewek, które nie posiadają swojej mocy. Co więcej, w przypadku, kiedy kupujemy soczewki bez dioptrii ich żywotność nie trwa jedynie trzech miesięcy, a cały rok! W jednym ze sklepów znalazłam przecudne soczewki o wspaniałych i kryjących kolorach. Skusiłam się na zakup fioletowych, niebieskich oraz złotych. W sprzedaży zauważyłam również szalone wzory soczewek, dzięki którym nasze oczy mogą przypominać oczy węża, kota, czy nawet demona! Są one świetnym wyborem na oryginalną sesję zdjęciową, czy imprezę!

Z początku obawiałam się tego, jak soczewki będą się prezentować w połączeniu z moimi zielonymi oczami. Okazało się jednak, że nie potrzebnie się martwiłam, ponieważ soczewki zakupione przeze mnie były wielotonowe, a to sprawiało, że nadawały oczom całkowicie naturalny wygląd!