Usługi

Drukowanie logo na kopertach

Firmę dopiero rozkręcałem i nic dziwnego nie było w tym, że szukałem jakichś tanich rozwiązań. Nie miałem pracowników zatrudnionych, ponieważ wszystkim sam się zajmowałem. Z czasem będę potrzebował pomocy, ale najpierw muszę zacząć generować dochody.

Sposób na posiadanie kopert z logo firmowym

koperty z logo firmyCzęsto wysyłałem korespondencję do swoich potencjalnych klientów, bo tylko w taki sposób prezentowałem swoją ofertę. Nie chciałem tego robić za pomocą internetu, bo byłem zwolennikiem tradycyjnej poczty. Jeden z niedoszłych moich klientów zasugerował mi, żebym zainwestował w koperty z logo firmy, aby prezentować się profesjonalnie. Miał rację i dlatego zacząłem się zastanawiać jak to rozegrać. Nie chciałem wydawać pieniędzy na nowe koperty, bo miałem cały karton kupionych w promocji. Wpadłem więc na pomysł, że nadrukuję logo firmowe na tych czystych kopertach. Posiadałem doskonałą drukarkę, dzięki której mogłem nadrukować kolorowe logo na kopercie. Dla spróbowania wziąłem jedną kopertę. Logo przerobiłem w programie graficznym, żeby dopasować je do wielkości koperty. Wyszło mi to rewelacyjnie i byłem pod ogromnym wrażeniem swojej kreatywności. Logo nadrukowałem na wszystkich kopertach i od tego czasu wysyłałem oferty w pełni profesjonalnie. Niby do klienta docierała tylko koperta z firmowym logo, ale to spowodowało, że osobiście zaglądał do środka. Wcześniej moja korespondencja często zatrzymywała się w sekretariacie. Klienci zaczęli odpowiadać na moje propozycje.

Rok czasu był mi potrzebny do rozkręcenia interesu. Naturalnie dzięki temu stać było mnie na zatrudnienie pracownika do pomocy a loga na koperty już sam nie nadrukowywałem. Zleciłem to profesjonalnej firmie, na współpracę z którą było mnie stać. Odniosłem zamierzony sukces.