Fotografia

Doskonały fotograf z Bydgoszczy

Moja mama zawsze kazała mi pilnować, czy mam dalej ważny bilet miesięczny na tramwaje i autobusy oraz dbać o to, by doładowywać konto w telefonie co miesiąc. Zawsze była bardzo przezorna i ostrożna i starałam się tego od niej uczyć. Jednak nie zauważyłam, że kończy się ważność mojego dowodu osobistego i dopiero się dowiedziałam, jak dostałam jakieś ponaglenie.

Moja wizyta u fotografa

fotograf bydgoszczKiedy ostatnio miałam robiony dowód, były jakieś inne wymogi i nie zaakceptowali mojego zdjęcia, które im dałam do dowodu. Musiałam więc jak najszybciej iść do fotografa, który w ciągu jednego dnia zdąży zrobić mi zdjęcie i je wywołać. Pomyślałam, że fotograf Bydgoszcz, do którego chodziła kiedyś moja koleżanka znajdzie dla mnie czas, więc czym prędzej się tam udałam. Dwie osoby były przede mną, więc w tym czasie zapytałam przy kasie, jak długo czeka się na wywołanie. Okazało się, że mają teraz takie technologie, że wystarczy minuta i już drukują zdjęcia zrobione przed chwilą. Byłam zdumiona i zadowolona, bo miałam szansę donieść zdjęcia do urzędu jeszcze tego samego dnia. Gdy przyszła na mnie kolej przeszłam do drugiego pomieszczenia, w którym miałam okazję poprawić makijaż, wyczesać, lub nawet wyprostować włosy, ponieważ była tam prostownica.Wszystko było tam takie profesjonalne, że bardzo się zdziwiłam. Przeczesałam włosy i usiadłam na krześle do zdjęć. Fotograf zrobił odpowiednie światło i musiałam ustawiać się w odpowiednie pozy. Zrobił kilka zdjęć.

Ze zdjęć wykonanych przez fotografa musiałam wybrać jedno, które było najlepsze. Ciężki wybór, bo w sumie wszystkie mi się podobały. Wyeliminowałam kilka i drogą dedukcji zostało mi jedno. Pan jeszcze je ładnie wygładził i za chwilę już mogłam je odebrać. Bardzo ładnie wyszło i byłam zaskoczona szybkim tempem.