Dom

Domowe dżakuzi ogrodowe

Najlepszym sposobem na całkowity relaks nawet w zimowe dni jest odpoczynek we własnym ogródku w domowym, ogrodowym spa. Zajmuje on niewiele miejsca oraz jest bardzo łatwy w montażu, dlatego też jest doskonałą alternatywą do wypoczynku, dzięki której nie będziemy musieli ruszać się z domu. Idealnym elementem naszego domowego spa będzie dżakuzi, które dostarczy naszemu organizmowi doskonały relaks. 

Wolnostojące baseny spa

dżakuzi ogrodoweGłównymi zaletami basenów wolnostojących są idealnie wyprofilowane miejsca, różnorodne systemy hydroterapii oraz możliwość jego pracy w dowolnym miejscu. Przede wszystkim dżakuzi ogrodowe dzięki swoim doskonałym właściwościom i obudowie mogą pracować nawet i cały rok bez względu na pogodę, a zapewniają to w głównej mierze kompaktowe kształty, grzałki oraz odpowiednia izolacja i jego pokrycie, które gwarantują utrzymanie ciepła. Niezależnie od producenta, czy też rynku wolnostojące baseny powinny posiadać wspólne cechy jakimi są zamknięty obieg wody za pomocą pompy obiegowej i filtracji, hydromasaż, zestaw dysz oraz podgrzewanie i ustawianie indywidualnie temperatury. Wykorzystywany w dżakuzi filtr powinien utrzymywać jakość wody oraz wychwytywać zanieczyszczenia, aby woda w naszym basenie była cały czas czysta i gotowa do kąpieli. Oprócz tego konieczne jest, abyśmy dodatkowo stosowali chemiczne środki czyszczące, najlepiej te, które wykorzystywane są do oczyszczania basenów. Dzięki temu nasze dżakuzi będzie jeszcze lepiej oczyszczone i zawsze świeże.

Takiego rodzaju baseny wolnostojące są niezwykle proste w obsłudze i nie wymagają dużego doświadczenia i wiedzy na ten temat. Im bardziej rozbudowany system sterowania tym lepszy, a dzięki niemu możemy kontrolować pracę poszczególnych podzespołów oraz dysz. Podczas obsługi musimy jedynie pamiętać o rozplątaniu pokręteł dopowietrzania i zaworów kierujących.