Motoryzacja

Długoterminowy wynajem auta dostawczego

Przedsiębiorcy bardzo często do swoich firm potrzebują samochodów dostawczych, które są niezbędne w funkcjonowaniu firmy. Można zdecydować się na zaciągnięcie kredytu lub wziąć auto w leasing, ale zdecydowanie tańszym i lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie auta dostawczego z wypożyczalni.

Kompleksowa obsługa wypożyczalni samochodów

wynajem dostawczych - KrakówFirmy oferujące wynajem samochodów mogą nam zaproponować auta osobowe, ale również oferują wynajem dostawczych – Kraków jest miastem, w którym możemy wynająć auto dostawcze na okres długoterminowy albo na kilka dni. Zdecydowanie rozsądniejszy wyborem jest wynajem długoterminowy, ponieważ wtedy płacimy znacznie mniej za wynajem samochodów dostawczych. Bardzo często wypożyczalnia oferuje kompleksową obsługę klienta i mogą również dostarczyć samochód dostawczy lub osobowy pod wskazany adres przez klienta. W ten sposób nawet nie będziemy musieli wychodzić z biura naszej firmy, ponieważ pracownik wypożyczalni podstawi nam auto, które zamówiliśmy. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które bardzo często podróżują samolotem i chciałyby mieć zawsze pod ręką własne auto. Wtedy możemy zadzwonić do wypożyczalni samochodów, aby pracownik postawił nam w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie auto na lotnisko. Umowę podpiszemy w ciągu 15 minut i już po chwili nie będziemy mogli podróżować samochodem, który wynajęliśmy.

Dodatkowo zawsze, kiedy korzystamy z usług wypożyczalni samochodów przez dłuższy okres czasu, to stajemy się stałymi klientami i możemy mieć zaproponowane znacznie lepsze warunki niż dla nowych klientów. Również w sytuacji, kiedy potrzebujemy auta rodzinnego, to możemy zamówić dodatkowe wyposażenie takie jak foteliki dla dzieci. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić, czy samochody z wypożyczalni zostały odpowiednio ubezpieczone.