Reklama

Czym są kasetony podświetlane?

Reklamy zewnętrzne są numerem jeden w prowadzonych strategiach marketingowych. Nie bez powodu to właśnie one są najbardziej popularne, gdyż skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów, a dodatkowo ciekawie zdobią cały budynek. Jest wiele rodzajów reklam zewnętrznych – jedną z nich są kasetony podświetlane.

Gdzie wykorzystuje się kasetony podświetlane?

firmowe kasetony podświetlane w warszawieKasetony reklamowe są wyrobem montowanym przede wszystkim na zewnątrz. Nie ma jednak problemu, aby zainstalować je również wewnątrz budynku. Producenci tworzą kasetony o różnych kształtach, mogą być one między innymi prostokątne, kwadratowe, okrągłe lub trójkątne. Produkty można podzielić na jedno- i dwustronne. Pierwsze z nich przytwierdza się do elewacji budynku, najczęściej przed wejściem do niego – podświetlany wzór znajduje się wyłącznie po jednej ze stron produktu. W przypadku kasetonów dwustronnych indywidualnie zaprojektowany wzór znajduje się po obu stronach i najczęściej taki produkt montowany jest na słupach, aby był widoczny bez względu na to, z jakiej strony się podchodzi. Kasetony mogą służyć kilku celom – reklamowym, kiedy to produkt wyświetla usługi firmy – informacyjnym, mającym na celu przekazać klientom ważne informacje o firmie oraz wizerunkowym – ważnym dla podniesienia renomy przedsiębiorstwa. Różnorodność instalacji można zauważyć w dużych miastach, dla przykładu firmowe kasetony podświetlane w Warszawie występują w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach.

Osoby chcące zachęcić klientów do skorzystania z usług powinni zawiesić nieopodal swojego lokalu kasetony podświetlane. W interesujący sposób mogą przedstawiać logo przedsiębiorstwa lub wizualnie zachęcać do skorzystania z oferty i trwającej promocji. Produkt można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb.