Wesela i uroczystości

Co potrzeba aby zorganizować ślub w plenerze?

Chcecie zorganizować ślub w plenerze śląsk ale nie wiecie jak się za to zabrać? Po pierwsze ważne że macie już jakiś plan. Druga sprawa to jaki ślub chcecie wziąć: kościelny czy cywilny?

Ślub w plenerze – jak go zorganizować?

Ślub w plenerzeW sprawie ślubu kościelnego trzeba załatwić sobie pozwolenie od biskupa co jest bardzo ciężkie. Jednak w przypadku cywilnego sprawa jest o wiele prostsza. Wystarczy zapłacić odpowiednia sumę. Sprawę ślubu mamy już załatwioną, więc teraz trzeba załatwić „dach nad głową”. Wiadomo nasz klimat jest nieprzewidywalny i pogoda jest różna. Jak dopisze to super, ale nie możemy pozwolić żeby padał nam na głowy deszcz. W takim wypadku trzeba poszukać najlepsza wypożyczalnie namiotów. Po co wypożyczalnia namiotów? A po to aby wypożyczyć namiot odpowiedni dla naszych gości. Wypożyczalnie takie oferują naprawdę różnorakie namioty od zwykłych altan bez ścian po wielkie namioty wyposażone w ogrzewanie, żyrandole a nawet drewnianą podłogę! Namioty mają nieprzemakalne dachy PVC więc nie ma obawy, ze w razie deszczu zmokniemy. Każda wypożyczalnia ma swój regulamin wypożyczania, ale z większością z nich będziemy podpisywać umowę na Śląsku. Taka sama ilość firm zapewnia transport wraz z rozłożeniem i demontażem namiotu. Teraz przyszedł czas na meble. Nic prostszego! Takie wypożyczalnie oferują nie tylko wynajem namiotów, można również wypożyczyć meble ogrodowe taki jak, stoły krzesła, a nawet popielniczki stojące dla palaczy. U nich również możemy wynająć zespół i dekoracje. Więc to już mamy za sobą. No i czymś trzeba zapełnić te stoły, czyli wypadałoby zamówić jedzenie i obsługę wesela czyli kelnerów. Tutaj musimy poszukać firmy kateringowej. Cena zależy od potraw które zamówimy.

Jak widać jest trochę zachodu w związku z organizacja ślubu w plenerze ale chyba warto poświeci się na to aby ten najważniejszy dzień w naszym życiu był niezapomniany.