Uroda

Charakterystyka treningowych główek fryzjerskich

Zarówno osoby uczące się na fryzjera, jak i profesjonaliści, od lat będący w zawodzie, muszą poznawać nowe techniki upięć, farbowania czy ścinania. Moda zmienia się bardzo szybko i aby być gotowym na wszelkie potrzeby klientów, należy wciąż ćwiczyć swój warsztat. Dzięki obecności treningowych główek fryzjerskich można przećwiczyć każdą fryzurę, zanim wykona się ją na żywej modelce.

Wysokiej jakości treningowe główki fryzjerskie

treningowe główki fryzjerskieSklepy zaopatrujące salony fryzjerskie w kosmetyki oraz meble, posiadają w swojej ofercie całą gamą treningowych główek. Są one przeznaczone zarówno dla praktykantów, którzy uczą się przed spróbowaniem farbowania czy ścinania na żywych modelach. Jednak korzystają z nich również profesjonalni fryzjerzy, którzy chcą bez przerwy ćwiczyć swój warsztat. Pojawiające się nowe trendy w temacie farbowania czy ścinania włosów wymagają od fryzjerów dostosowywania się do potrzeb klientów, tak aby zawsze  wyszli z salonu zadowoleni. Treningowe główki fryzjerskie wykonane są z włosów naturalnych, syntetycznych lub mieszające oba gatunki. Nadają się do ćwiczenia różnych technik, jednak farbowanie najlepiej jest wykonywać na włosie naturalnym, który lepiej przyjmuje pigmenty. Posiadają one gęsto ułożone włosy, które można czesać, upinać, strzyc oraz stosować na nich różne zabiegi pielęgnacyjne. Po takim treningu przyjdzie pora na obsługiwanie prawdziwych klientów.

Dzięki możliwości zakupu treningowych główek fryzjerskich każdy może w wolnej chwili ćwiczyć strzyżenia i upięcia, tak aby móc przygotować się do obsługi klientów. Zakup dodatkowych akcesoriów, takich jak statyw pozwoli na trenowanie swojego warsztatu w wygodnych warunkach. Główki pojawiają się w modelach damskim i męskim oraz z różnymi typami i kolorami włosów.