Wesela i uroczystości

Auto do ślubu i co dalej?

Ślub i wesele, jak każdy moment przełomowy w życiu, kojarzy się nam z początkiem nowej drogi. Logiczne więc wydaje się stwierdzenie, że auto do ślubu rybnik to ważna sprawa, skoro zawozi nas do miejsca naszego przeznaczenia. Jego wybór wcale nie jest taki prosty jak się wydaje.

Co potrzebujemy oprócz auta do ślubu?

Auto do ślubuJeśli wpiszemy w wyszukiwarkę hasło ,,samochód na ślub” otrzymamy setki, jeśli nie tysiące wyników. Przy jego wyborze musimy uwzględnić nie tylko jego walory estetyczne, ale także pojemność (czy zmieści się do niego sukienka, czy zmieszczą się wszyscy goście, których chcemy wziąć ze sobą). A wybór auta na ślub to tylko drobna część przygotowań ślubnych, które nas czekają. Wszystko zaczyna się od sukni. Wiele rozmiarów, kolorów i fasonów potrafi przyprawić o zawrót głowy, ale jednocześnie zwiększa nasze szanse na wybranie tej jednej jedynej. Po wyborze sukni przyjdzie czas na pasujące odcieniem buty i ewentualnie torebkę oraz biżuterię. Następnie przechodzimy do wyboru fryzury i makijażu, delikatnego lub bardziej wyrazistego, w zależności od upodobań. Kiedy wreszcie skończymy zajmować się strojem możemy przejść do reszty punków. Sale bankietowe często trzeba zamawiać z długim wyprzedzeniem, podobnie jest z najlepszymi fotografami w okolicy. Śląsk, ze względu na duże zagęszczenie ludności, zapewne będzie miał więcej takich ofert niż reszta kraju. Ważny jest również catering. Powinniśmy zadecydować czy wolimy kuchnię polską czy śródziemnomorską, a może japońskie sushi? Warto mieć przewidziane danie bezmięsne, jeśli wiemy, ze w naszym otoczeniu są wegetarianie. Na weselu nie może zabraknąć muzyki.

Opcji w tym względzie jest kilka. DJ, zespół weselny z wodzirejem czy muzyka puszczana z komputera to tylko niektóre z nich. Może nasi znajomi grają w jakimś zespole lub znają kogoś takiego? Jeśli wszystko jest już gotowe przyszła pora na rozesłanie zaproszeń z dokładną datą i miejscem ślubu i wesela.