Dom i wnętrze

Architekci wnętrza Poznań

Prowadzę od wielu lat swoją własna działalność gospodarczą. Mam sieć niedużych klimatycznych restauracji. Jestem właściciele od około dwudziestu siedmiu lat. Jest to firma rodzina, która jest u mnie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Restauracje są ulokowane w dużych polskich miastach, niektóre w nieco mniejszych.

Szukaliśmy architektów wnętrza w Poznaniu

polecany dobry architekt wnętrz z PoznaniaPostanowiłam, że nadszedł już czas na otworzenie nowej restauracji. Ponieważ zazwyczaj robimy to na początku roku, przyszedł najwyższy czas na nową lokalizację. Poszukiwałam bardzo długo dobrego miasta, gdzie przyjęłaby się taka nowa inwestycja. Po wielu tygodniach sprawdzania wszystkie, znalazłam ostatnio odpowiednie miejsce. Postanowiłam, iż nowa restauracja powinna powstać w mieście Poznań. Nie mamy tam żadnego punku, a często przejeżdżamy przez to miast z dostawami. Bardzo szybko udało mi się znaleźć odpowiedni lokal pod moją restaurację. Następnym krokiem było zatrudnić odpowiedniego projektanta wnętrz. W tym celu wpisałam w najbardziej popularną i dobrze mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – polecany dobry architekt wnętrz z Poznania. Nie znałam w tym mieście żadnego fachowca z tej branży, a ci których znamy i korzystamy z ich usług zazwyczaj mieli zajęte terminy i nie za bardzo chcieli dojechać do miasta Poznań. Udało mi się znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się projektowaniem wnętrza restauracji. Umówiliśmy się na spotkanie i wszelkie pomiary bardzo szybko bo już za dwa dni od mojego telefonu.

Oczywiście bardzo zależało mi na czasie i chciałam mieć restauracje zrobioną w szybko. Ustaliliśmy, że dostaniemy aż trzy projekty i wybierzemy jeden z nich. Lokal był stosunkowo mały, także zależało mi bardzo na funkcjonalności tego miejsca. Fachowcom się udało sprostać.